КУРШУМЛИЈА - Двојица осмогодишњака из Куршумлије су месец дана старо штене мучили и задавили у куршумлијском насиљу Пантиће, преноси Јужна Србија.
Двојица осмогодишњака искористила су одсуство власнице пса Љиљане Тимотијевић, па су штене прво злостављали и мучили да би га потом хладнокрвно задавили и бацили на улазу у двориште. "Чула сам ужасно беспомоћно скичење штенета, а када сам дотрчала дечаци су га већ задавили, изјавила је Тимотијевић. Она је додала да је малолетнике затекла на лицу места. "Били су хладнокрвни, а када сам им запретила да ћу позвати полицију један је почео да плаче, док је другио побегао, рекла је Тимотијевић.
Прочитајте још:РОДИТЕЉИ: Ево где и како секте врбују вашу децу!
Извор: ФоНет
Молимо Вас да донацијом подржите рад
портала "Правда" као и ТВ продукцију.Донације можете уплатити путем следећих линкова:
ПАЖЊА:
Системом за коментарисање управља компанија Disqas. Ставови изнесени у коментарима нису ставови портала Правда.